DSC09373_small

POLENG w Dolinie Krzemowej

POLENG jest uczestnikiem programu US-Poland Innovation Hub: Go Global, Poland!, który przygotowuje innowacyjne polskie firmy głównie z obszaru IT i high-tech do wejścia z ofertą na rynek amerykański.

Jesienią w Warszawie odbył się pierwszy etap programu, czyli cykl intensywnych treningów i warsztatów ze światowej klasy ekspertami, doradcami oraz inwestorami. Drugi m etapem była wizyta w Stanach Zjednoczonych w dniach 11-23 listopada 2014. Podczas serii spotkań biznesowych w Dolinie Krzemowej Poleng przedstawiał potencjalnym partnerom i inwestorom innowacyjny produkt – dedykowany tłumacz specjalistyczny dla przedsiębiorstw. Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów, kolejna wizyta w Stanach odbędzie się na początku przyszłego roku.

Realizatorem programu Go Global! jest US-Polish Trade Council (USPTC ? Polsko-Amerykańska rada Współpracy), która udostępnia uczestnikom programu szeroką sieć kontaktów biznesowych oraz zapewnia wsparcie w poszukiwaniu inwestorów oraz partnerów w Stanach.